5 goals in on match Robert Lewandowski is unbelievable 5 goals in 9

Robert Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut! Wejście smoka!

Bundesliga. Robert Lewandowski lubi grać z FC Augsburg. Kapitalne liczby. Raptem bramka dzieli Lewandowskiego od tego, by zapisać się na kartach historii. Jeśli Polak zdoła pokonać w sobotę Rafała Gikiewicza choćby raz, będzie miał w dorobku 41 goli strzelonych w tym sezonie. To wynik lepszy od tego, który osiągnął Mueller.

Lewandowski 5 goli w 9 minut 😱😯😯😳😳 YouTube

Robert Lewandowski scored five goals in nine minutes after coming on as a substitute for Bayern Munich in their Bundesliga victory against Wolfsburg. Bayern trailed 1-0 at half-time, when.

01.02.2023. Watch the full nine minutes of Robert Lewandowski's historic evening against Wolfsburg on 24 September 2015, where he came off the bench at half-time to score five goals faster than.

Lewandowski 5 goli w 9 minut YouTube

22 September 2015: Robert Lewandowski makes Bundesliga history Sub now: https://redirect.bundesliga.com/_bwCSBayern München welcomed VfL Wolfsburg to the Al.

5 goli w 9 minut. Najlepsze mecze Lewandowskiego w Bayernie 2 Sport

Lewandowski 5 goals in 9 mins - Craig Burley (@CBurleyESPN) September 22, 2015. Lewandowski hasn't scored for 10 minutes. #Slump - Shaka Hislop (@ShakaHislop) September 22, 2015.

Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut. Frankowski Myślałem, że po

Subscribe now: http://redirect.bundesliga.com/_bwxGOne year ago, the unthinkable happened, as Robert Lewandowski tore up the record books with five goals i.

Robert Lewandowski 5 goli w 9 minut! YouTube

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright.

Jak Lewandowski STRZELIŁ 5 GOLI w 9 MINUT? shorts YouTube

Futbolowe rekordy: Robert Lewandowski strzelił Wolfsburgowi 5 goli w 9 minut. 22 września 2015 roku Bayern Monachium podejmował VfL Wolfsburg na Allianz Stadium. "Wilki" prowadziły do przerwy 1:0 i wszystko układało się dla nich korzystnie, dopóki w 46. minucie na boisko nie wszedł Robert Lewandowski. Jego występ w tym spotkaniu.

GRAJ JAK LEWANDOWSKI! 5 GOLI W 9 MINUT! YouTube

Robert Lewandowski od tego sezonu podbija już hiszpańską ekstraklasę, ale jego nieprawdopodobne wyczyny w Bundeslidze nadal są chętnie wspominane. W czwartek 22 września upływa równe 7 lat od najbardziej niezapomnianego występu Polaka w Niemczech. W 2015 roku w zaledwie 9 minut strzelił on 5 goli w meczu VfL Wolfsburg.

DOWNLOAD Lewandowski 5 Goals In 9 Minutes Live Fc Bayern 51 Wolfsburg

5 goli w 9 minut - tak wyglądał powrót Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium. Video ze wszystkimi golami polskiego zawodnika możecie już teraz obejrzeć na EskaROCK.pl. Sprawdźcie w jaki sposób polski napastnik strzelił 5 bramek tuż po swoim powrocie na boisko w przerwie meczu z Vfl Wolfsburg i jasno pokazał kto w tej.

Jak Lewandowski STRZELIŁ 5 GOLI w 9 MINUT? shorts CDA

By Ty Duffy | Sep 22, 2015. Robert Lewandowski came on at halftime, with Bayern Munich trailing Wolfsburg 1-0. He certainly made an impact, scoring five goals in his nine minutes. We're with Pep.

5 goli w 9 minut. Dziś mija pięć lat od wyczynu Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski w niecałe 9 minut strzelił 5 goli wicemistrzowi Niemiec! Po pierwszej połowie Wolfsburg prowadził w Monachium z Bayernem 1:0 po bramce Caligiuriego. Pep Guardiola wiedział, że trzeba zmienić coś w grze Bawarczyków i podjął najlepszą z możliwych decyzji na boisku pojawił się Robert Lewandowski, który chciał.

Lewandowski i jego 5 goli w 9 minut. oszalał! [MEMY

Popis Lewandowskiego! 5 goli w 9 minut! Guardiola złapał się za głowę. Po chwili było już 3:1, a strzelcem znowu Lewandowski. W 55. minucie Polak dostał piłkę od Muellera i uderzył w słupek. Po chwili dobił prosto w bramkarza, druga dobitka była już skuteczna. Trzy gole w cztery minuty.

5 goli w 9 minut, 6 ustaw w 8 minut Lewandowski Duda Paczaizm.pl

00:14. Robert Lewandowski's five goals in nine minutes for Bayern Munich. Watch Bayern Munich's Robert Lewandowski score five goals in nine minutes. The Polish striker stepped off the bench at.

Robert Lewandowski. 5 goli w 9 minut z VfL Wolfsburg! [WIDEO] (sport

Lewandowski!!! 5 goli w 9 minut!!! Tylko na to spójrzcie!!! Video

Robert Lewandowski 5 bramek strzelił w 9 minut! To jest niesamowita historia. Bayern przegrywał z Wolfsburgiem do przerwy 0:1. W przerwie trener Bayernu dokonał zmiany. Na boisku wprowadził.